logo

Stomatologia zachowawcza

 

 

 

 

 

U nas nie boli…

 

 

Przywiązujemy ogromną wagę do poczucia komfortu i bezpieczeństwa Naszych Pacjentów. Wiemy, jak wpływa na nas ból oraz świadomość, że pewnie za chwilę będziemy go odczuwać. Robimy wszystko, aby wszelkie odczucia bólowe oraz dyskomfort związany z leczeniem stomatologicznym został zredukowany do minimum.

 

Stosujemy specjalne żele, które niwelują odczucie ukłucia przy podawaniu znieczulenia, posiadamy rewelacyjny system znieczuleń The Wand(znieczulenie podawane cieniuteńką igiełką pod kontrolą komputera, dzięki czemu lek znieczulający podawany jest w odpowiednim tempie oraz ciśnieniu) oraz sedację, którą stosujemy np. przy trudniejszych zabiegach oraz w przypadku pacjentów, którzy cierpią na dentofobię (strach przed leczeniem stomatologicznym).

 

W zakres zabiegów stomatologii zachowawczej wchodzi leczenie próchnicy zębów, odbudowa tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi (wypełnienia) oraz leczenie endodontyczne (kanałowe).

 

Dzięki zastosowaniu materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości możecie być Państwo pewni, że wypełnienia wykonane w naszym gabinecie będą wysoce estetyczne i praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego zęba. Zwracamy uwagę, aby prace wykonane przez nasz zespół spełniały wszystkie zasady funkcjonalne oraz estetyczne. Wypełnienia przez nas wykonane przywracają naturalny kształt zęba.

 

Rejestracja telefoniczna: 61 894 63 92

Resjestracja on line:

klinika@stomatologia-interdent.pl

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927