logo

Stomatologia dziecięca

 

 

 

 

 

Bajkowy świat bez bólu ….

 

 

Jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i piękny uśmiech dziecka. Pamiętajmy, że jeśli skutecznie zadbamy o zdrowie zębów naszych dzieci, zaoszczędzimy im w przyszłości wielu rozczarowań i ustrzeżemy je przed skomplikowanym i kosztownym leczeniem w dorosłym życiu.

Właściwe przygotowanie dziecka do pierwszej wizyty u dentysty oraz prawidłowy jej przebieg to niezwykle ważne czynniki kształtujące późniejszą postawę dziecka wobec leczenia stomatologicznego dlatego przygotowaliśmy specjalny gabinet z fotelem w kształcie dinozaura.

Staramy się aby wizyty malucha były jak najkrótsze, aby go nie zmęczyć i nie spowodować urazu. Jednocześnie by zachęcić do współpracy używamy kolorowych wypełnień do zębów. Wizyta zawsze odbywa się u boku rodzica lub opiekuna po to, aby dziecko czuło się bezpiecznie. U tych małych Pacjentów, którzy mają przykre doświadczenia i nie są chętni do współpracy mamy możliwość wykonania zabiegów w sedacji . Jeżeli istnieją wskazania, leczymy zęby mleczne kanałowo, by nie dopuścić do przedwczesnej ich utraty i w konsekwencji do wad zgryzu. 

W sytuacjach, gdy jedynym postępowaniem leczniczym jest usunięcie zęba, przed znieczuleniem igłą smarujemy błonę śluzową znieczulającym żelem o ciekawych owocowych smakach, sprawiając, że zastrzyk staje się niebolesny.

 

`

d3

 

d2

 

d1

 

Rejestracja telefoniczna:

61 894 63 92

784 641 637

Resjestracja on line:

klinika@stomatologia-interdent.pl

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927