logo

Implantologia

 

 

 

 

 

 
 
Implantologia – nauka o wprowadzaniu implantów do żywego organizmu, ich interakcjach, budowie, właściwościach i warunkach niezbędnych do "przyjęcia się" wszczepu oraz przyczynach ich ewentualnego odrzucenia.
 
Jakie implanty stosujemy w  Stomatologia Interdent?
Implanty wykonane są z najwyższej jakości  tytanu co gwarantuje pacjentom bezpieczeństwo i estetykę.Dodatkowymi zaletami jest ich różnorodność ,dopasowanie do indywidualnych przypadków oraz ich atrakcyjna cena.
W klinice Stomatologia Interdent stosujemy implanty
*ICX
Warto pamiętać,że dla każdego pacjenta zestaw implantologiczny jest dobierany indywidualnie.
 
Co to są implanty?
Implant to  tytanowy wszczep umieszczony w  kości w miejsce utraconego zęba. Spełnia on rolę korzenia zęba i jest filarem dla odbudowy protetycznej.Są wykonywane w celu odbudowy pojedynczego zęba lub  kilku zębów a także przy całkowitym bezzębiu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jaki jest przebieg leczenia?
W pierwszej kolejności pacjent jest konsultowany przez lekarza specjalistę .Po zapoznaniu się z oczekiwaniami pacjenta tworzony jest plan leczenia oraz wykonywane są wszystkie niezbędne badania (pantomogramy) w celu oceny stanu przyzębia i kości co pozwala na precyzyjne określenie planu leczenia.
 
Zabieg
Polega na odsłonięciu kości i wykonania otworu w celu wprowadzenia w to miejsce wszczepu. Po kilku miesiącach potrzebnych do stworzenia się zrostu wszczepu z kością na implantach wykonywana jest odbudowa protetyczna zęba. Dzięki  skutecznym środkom znieczulającym zabieg ten jest  bezbolesny a ewentualne dolegliwości po zabiegowe złagodzą powszechnie dostępne środki przeciwbólowe. Zęby wykonane indywidualnie z porcelany pozwalają zrealizować wszystkie oczekiwania pacjentów dotyczące kształtu, koloru.
Piękne zęby poprawiają samopoczucie oraz komfort życia pacjenta
 
Stomatologia Interdent Sp. z o.o. dołącza do grona Autoryzowanych Gabinetów Stomatologicznych ICX! Dziękujemy za zaufanie! Życzmy samych sukcesów Panu Doktorowi Maciejowi Raczkowskiemu i całemu zespołowi.
Nowoczesna placówka, leczenie na najwyższym poziomie i niezawodny system implantologiczny! Jako 3Z wspieramy naszych Klientów od wdrożenia usługi, poprzez planowanie zabiegów i profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. 
 
 

 

ikona implanty
implanty stomatologia interdent

Rejestracja telefoniczna:

61 894 63 92

784 641 637

Resjestracja on line:

klinika@stomatologia-interdent.pl

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927